حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

جاکلیدی

جاکلیدی و کاربرد ان در محیط منزل و کار:

مسئله ای که وقت و زمان ارزشمند انسان بیشتر از حد برای ان گرفتار می شود پیدا کردن کلید و سویچ است زیرا کلید جسمی کوچک دارد و این کوچکی باعث این میشود که هر دفعه گم شده و صبح که نیاز به سرعتس برا رفتن به محل کار وقت هر نفر سر پیدا کردن این جسم کوچک طلف میشود پس از این رو نیاز به محصولی که بتواند کلید را بر روی خود نگه دارد و جای مخصوص برای ان باشد در این ضمینه حس میشود از این رو دست به ساخت جای کلید توسط انسان زده شد تا بتواند در وقت وزمان خود صرفه جویی نماید.

جاکلیدی باید به طوری ساخته شود تا بتواند کلید های زیادی از هر نفر در منزل در ان جا شود از این رو شرمکت استن سازان دست به ساخت جاکلیدی با ابعاد ها و رنگ های مختلف زده است تا بتواند نیاز مشتری خود را در این موضوع بر اورذده سازد.

[cycloneslider id=”jaklidi”]

رنگ بندی در جا کلیدی:

باید در انتخاب رنگ جا کلیدی بسیار دقت نمود چون زیبایی و نمای ورودی منزل جا کلیدی است و باید رنگی انتخاب کرد که به دیگر وسایل منزل همخوانی داشته باشد.

از این رو شرکت استند سازان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در ساخت لوازم لوکس چوبی توانسته بهترین طرح ها را در ساخت جا کلیدی با مقرون به صرفه ترین قیمت ایجاد کند تا بتواند بهترین محصول را برای مشتری تولید نماید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
شماره تلفن انتقادات و پیشنهادات :
09129497449
standsazan@gmail.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X