حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

استند کاتالوگ

قیمت جا کاتالوگ A5

استند کاتالوگ چیست:

همان طور که از اسمش پیداست استند کاتالوگ نگه دارنده بروشور ها و کاتالوگ ها درون خود است و میتواند نمای زیبایی به ان دهد تا مشتری را به خود جذب نماید.

موارد استفاده:

از استند کاتالوگ میتوان در همه جا و همه مکان ها استفاده نمود از جمله دارو خانه ها و رستوران ها آژانس های هواپیمایی و هر جایی که نیاز باشد کاتالوگ و بروشوری کوچک را زیبا سازی کرد به طوری که مشتری را به خود جذب نماید استقاده کرد.

استند کاتالوگ

تبلیغات بر روی خود استند کاتالوگ:

استند های کاتالوگ شرکت استند سازان همراه با ارم و لوگو شما قابل اجراست و علاوه بر تبلیغ بر روی بروشور بر روی استند ان نیز تبلیغ انجام میشود.

 

 

نوع متریال مصرفی برای ساخت استند کاتالوگ:

برای ساخت کاتالوگ هم از چوب استفاده میشود و هم از پلکسی با توجه به نیاز مشتری و قدرت خرید او استند سازان دست به ساخت زده تا بهترین محصول و خدمات را با مناسب ترین قیمت به شما عرضه نماید.

جاکاتالوگی

رنگ بندی در استند کاتالوگ:

رنگ میتواند تاثیر بالایی بر مشتری گذارد بدین منظور ما با توجه به رنگ کاتالوگ شما رنگ استند را انتخاب مینماییم تا زیبا ترین جلوه و نما را به کاتالوگ و بروشور شما دهد.

استند کاتالوگ

قیمت گذاری :

ساخت استند یک کار سفارشیست و با توجه به سفارش شما و میزان کاری که نیاز دارد که هر استند ساخته شود قیمت گذاری انجام میگردد.

جا بروشوری

 نمونه سازی استند کاتالوگ:

برای دید بهتر مشتری برای خرید بهتر از شرکت ما ما به شما خدمات نمونه سازی نیز میدهیم بدین منظور که اول نمونه ای از محصول ساخته شده و پس از تایید از طرف شما محصول فوق به صورت تعدادی که مورد نیازتان است ساخته و تقدیم میشود.

استند بروشور در سه سایز A4 /A5 /A6 ساخت و تولید شده و متریال به کار رفته دی این محصول پلکسی گلاس با ضخامت ۲٫۵ میلیمتر و در جلوی کار ارم و لوگو مشتری به همراه شماره تلفن او حکاکی میگردد و استندی مخصوص برای شرکت تولید میشود.

قیمت این استند ها به تفکیک سایز

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
شماره تلفن انتقادات و پیشنهادات :
09129497449
standsazan@gmail.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X