صندوق دیواری

صندوق دیواری چیست و چه کاربردی دارد:

از ان زمان که مدیران نیاز دیدن تا با ارباب رجوع خود به تنهایی ارتباط بر قرار کنن پای این صندوق ها به اداره جات باز شد تا ارباب رجوع را به راحتی هرچه تمام به مدیر ارشد وصل نماید و تخلفات و پیشنهادات خود را به گوش مدیر اصلی برساند.

پس نیاز دیده شد تا این صندوق دیواری ساخته شود و در اداره و ارگان به کار برده شود.

مهم ترین عامل زیبایی صندوق دیواری است چرا که با زیبایی خود محیط اطراف خود را زیبا میسازدو کیفیت بالای اجرایی ان اداره را به همگان نمایان میکند. پس باید در ساخت این صندوق ها از بهترین متریال های موجود در بازار بهره برد.

متریال مورد استفاده در ساخت صندوق دیواری:

پلکسی گلاس که یکی از بهترین متریال برای ساخت این صندوق هاست از طیف بالای رنگ و تنوع برخوردار است و میتواند نیاز شما به یک صندوق شیک و زیبا و در عین حال مستحکم را براورده سازد .

محافظت از نامه ها در صندوق دیواری:

محافظت از اسرار اصلی این صندوق ها بر عهده قفل داشبورتی است که در ان قرار میدهیم این قفل ها دو کلید دارن تا در صورت مفقود شدن یکی از انها از دیگری برای باز کردن نامه ها استفاده گردد.

لولا های استفاده شده در ساخت صندوق دیواری از جنس خود پلکسی بوده و با گلرو فوم به پلکسی میچسبه و محکم وصل میشه.

جای کاغذA5:

در ساخت این صندوق ها جاییبرای نگهداری کاغذ A5 تعبیه شده تا ارباب رجوع به راحتی این کاغذ هارا برداشته و از جا خودکاری زیبا و کم جایی که در ان تابیه شده برای نوشتن نظرات خود استفاده کند.

قیمت:

این صندوق ها حدود ۵۰ الی ۸۰ هزار تومن است و با توجه به کم و یا زیاد شدن اپشن در ساخت محصول قیمت تمام شده محصول تغییر میابد.

برای سفارش محصول خود به قسمت ثبت سفارش در بالای سایت مراجعه نمایید با تشکر.