حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

حفاظ استیل

حالت شب

حفاظ استیل چیست:

حفاظ استیل یک سازه ی مربع شکل استیل که به صورت معمول با قوطی ۴۰*۴۰ ولوله ۲۵ استیل که فاصله لوله های استیل ۲۵ ان اکس به اکس(وسط به وسط) ۱۵ سانت میباشد ولوله های استیل با جوش ارگون به قوطی وصل میگردد.

کاربرد حفاظ استیل:

معمولا در بانک ها خانه های مسکونی و درب های ورودی وبالکن ها مورد استفاده قرار میگیرد.

بحث خودم رو در باره ساخت و نصب حفاظ استیل با این جمله شروع مینمایم:

استیل چیست:

استیل به صورت خام در طبیعت وجود ندارد و الیاژی از چند نوع فلز مثل نیکل سیلیسیوم منیزیوم میباشد.که مقاومت ان به زنگ زدگی بستگی به درصد نیکل ان میباشد.به طور کلی استیل مصرف شده در ایران شامل ۳۱۶ که در صنایع لبنیات و صنعت غذایی استفاده میشود و ۳۰۴ که مقاومت ان به زنگ زدگی حدود ۵ تا ۱۰ سال میباشد و ۲۰۱که در مناطق شمالی و جنوبی کشور به خواطر رطوبت بالا قابل استفاده نمیباشد به خواطر اینکه نیکل ان زیر ۱ درصد میباشد. تمام استیل وارد شده به ایران از کشور چین وارد میشود به خاطر اینکه قیمت تمام شده ان در کشور بالا میباشد.

 

قدرت در مقابل سرقت:

[cycloneslider id=”hefaz”]

در ساخت حفاظ ها بهتر است از میلگرد اج دار سایز های ۱۲ تا ۱۶ استفاده گردد که به صورت ازاد در لوله ها قرار میگیرد که مقاومت ان را در مقابل برش بسیار بالا میبرد و مانع از بریدن ان میشود.

حفاظ به دو قسم زیر تقسیم میگردد:

حفاظ ۱۱ و کلاف:

 

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
09129497449
standsazan@gmail.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X