حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

باکس شیشه ای

فروش صندوق ارا شفاف

برای دریافت قیمت و خرید این محصول کلیک کنید

 

باکس شیشه ای

از دیگر محصولات ساخته شده مجموعه استندسازان میتوان به ساخت باکس شیشه ای در ابعاد های گوناگون و کاربردی اشاره کرد که علاوه بر اینکه شفاف میباشد تاحدودی نسبت به شیشه با همان ضخامت مقاوم تر بوده و انعطاف بیشتری دارد. از این رو در ساخت این باکس ها باید از پلکسی گلاس با ضخامت های گوناگون برای ابعاد های مختلف استفاده نمود تا از مقاومت مطلوبی برخوردار باشد.

باکس شیشه ای

همچنین میتوان بر روی باکس شیشه ای ارم و لوگوی مورد نیاز خودتان را به راحتی حکاکی کرده و ماندگار بر روی پلکسی گلاس قرار دهید.

برای خرید باکس شیشه ای مورد نیاز خودتان کلیک کنید

موارد استفاده باکس شیشه ای:

  • برای قرعه کشی
  • برای جشنواره های بزرگ
  • برای باکس گل
  • برای انتقادات و پیشنهادات
  • برای نظر سنجی
  • برای باکس آرای انتخابات

ساخت باکس شیشه ای

ابعاد مورد نیاز برای ساخت باکس:

در ساخت باکس شیشه میتوان از ابعاد های گوناگون استفاده نمود چرا که بسته به نیاز مشتری این ابعاد قابل تغییر بوده و هر ابعادی که مورد نیاز شرکت و سازمان مورد نیاز است را استند سازان با متریال پلکسی کلاس میسازد از این رو باید دید در فضای مورد نیاز شما چه ابعادی بهتر و کاراتر است و این ابعاد را برای این منظور تهیه کنید.

برای خرید باکس شیشه ای مورد نیاز خودتان کلیک کنید

قیمت دهی در باکس:

برای محاسبه قیمت برای این محصول باید چند فاکتور مهم و حیاتی را مد نظر داشت تا به اشتباه نیفتاده و ضرر نکنیم در زیر به این موارد توجه کنید:

  1. اولین مسئله در ساخت این نوع باکس ها ابعاد میباشد چرا که متریال پلکسی کلاس متریالی به شدت گرون بوده و یک ورق آن که حدود ۱۲۰*۱۸۰ به ضخامت ۲٫۸ میلیمتر حدود هفصد هزار تومن قیمت داشته و اگر ابعاد صحیحی را که شامل کمترین پرت است انتخاب نکنیم باکسی به شدت گرون در ابعاد مشابه تر داریم پس باید بسته به نیاز خود و جایگاه قرار گیری باکس ابعادی مناسب که در ابعاد کامل ورق که شامل ۱۲۰*۱۸۰ است را محاسبه نماییم که کمترین پرت را داشته باشد.مثلا میتوان به ابعادی همچون ۲۰*۲۰ به ارتفاع ۲۰ و ۴۰*۴۰ به ارتفاع ۳۰ اشاره نمود چرا که این ابعاد و ابعاد نظیر آن کمترین و حتی میتوان گفت هیچ پرتی ندارد و برای مشتری مقرون بهصرفه تربن حالت است.
  2. دومین مسئله در تولید باکس میتوان به ضخامت برگه اشاره کرد چرا که هر چه که ضخامت بیشتر شود قیمت نیز بالا تر خواهد رفت مثلا برگه ای با ضخامت ۳ میل اگر ۷۰۰ تومان قیمت داشته باشد همین برگه با ضخامت ۴ میل ۹۰۰ قیمت دارد پس هر میلیمتری که به ضخامنت برگه ما افزوده میشود قیمت بالا تر میرود اما در باکس هایی در ابعاد های بالا حتما باید از ضخامت بالاتری برای این باکس ها استفاده نمود چرا که اگر ضخامت کم باشد باعث این شده تا باکسی شکننده تر داشته باشیم.

این دو اصل مهم به شما کمک میکند تا در تصمیم خرید خود کاملا دقت کرده و ابعاد و ضخامتی مناسب را برای باکس خود انتخاب کنید و بهترین قیمت را از این محصول داشته باشید.

برای خرید باکس شیشه ای مورد نیاز خودتان کلیک کنید

قفل دار کردن باکس شیشه ای:

در بعضی از موارد پیش آمده که نیاز به قفل نیز در این نوع باکس ها مورد نیاز است از این رو ما یاکس بسته شده به شما میدهیم که دارای یک درب با لولا و قفل بوده تا بتوان درب را به راحتی قفل کرد و از داخل محتویات باکس محافظت نمود این موارد بیشتر برای باکس های قرعه کشی و انتقادت و پیشنهادات و همچنین صدقات پیش خواهد امد چرا که نیاز به این است از داخل صندوق ها حفاظت کامل صورت گرفته و از محتویات صندوق چیزی کاسته نشود.

نتیجه گیری:

و در اخر نتیجه گیری این است که پلکسی گلاس متریال زیبا و همچون شیشه شفاف اما با قیمتی به شدت گرون میباشد که در شرایط اقتصادی فعلی مقرون به صرفه در دراز مدت  نخواهد بود  از این رو استندسازان بعد از گرون شدن ۳۰۰ الی ۴۰۰ درصدی متریال پلکسی گلاس به این فکر افتاد تا باکس ها و صندوق هایی تولید نماید  که همچنین داخل آنها دیده شود و شفاف باشد همچون شیشه و اضلاع دیگر باکس ها را با ام دی اف که متریالی به شدت مقاوم تر از پلکسی (از لحاظ خط و خش و شکستگی و ضربه) را بسازد و با پلکسی گلاس ادغام نماید تا همچون قبل قیمتی مطلوب و مورد پسند برای همه اقشار و اصناف کشور داشته و از قدرت کار کاسته نشود.

در صورت نیاز میتونید قیمت های همه باکس های ام دی اف را نیز در لینک زیر ملاحظه نمایید به همراه ابعاد و ضخامت های گوناگون:

 

 

ارتباط با ما
شماره تلفن انتقادات و پیشنهادات :
09129497449
standsazan@gmail.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X