نرده استیل چیست:

نرده های استیل معمولا در راه پله ها ی مسکونی و اداری نصب میگردد که دارای اشکا و زخامت های مختلفی میباشد که با طبق سفارش مشتری تهیه و ساخت و نصب میگردد .

معمولی ترین نرده سه خط نام دارد که ارتفاع تمام شده ان 85 سانتی متر میباشد که پایه ها لوله 38 و داخل نرده لوله ای به قطر 16 قرار میگیرد نرده9 ها معمولا دو خط سه خط و چهار خط و در ارتفاع های مختلف ساخته میشود.

نرده استیل دارای رنگ طلایی و رنگ نقره ای است که با توجه به سفارش مشتری با هر سلیقه و هر نوع ساختمان قابلیت نصب را داراست.

[cycloneslider id=”narde-steel”]

انواع نرده استیل:

نرده ها در چند نوع مختلف ساخته میشوند نرده ها معمولا با لوله 38 و هندریل 51 قابل ساخت هستند که تمام یراق الات ان به صورت اماده قابل دسترس است که معمولا در دو نوع 304 و 201 از نوع استیل عالی و متوسط قابل ساخت است که میتوان به جای لوله برای پایه ها از قوطی 40*40 نیر استفاده نمود.

نرده استیل به صورت طلایی اب کاری در اشکال مختلف نیز قابل ساخت است یعنی لوله را با دستگاه کشش به صورت منحنی در اورده و زیبایی فوق العاده ای را به کار میدهد که این نوع سازه به صورت اجرت قابل محاسبه است.

و چند نوع پایه های دیگری وجود دارد که وارداتی بوده و قیمت ان بالا تر از لوله های معمولی قابل محاسبه است.

شما عزیزان میتوانید با ما در ارتباط بوده و از مشاوره رایگان بهره مند باشید و در صورت لزوم کادر فنی استند سازان به محل پرزه اعزام شده و قیمت گذاری در محل صورت میپذیرد.
 

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره 09129497449 تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان

 

یک دیدگاه بگذارید

موارد ضروری با علامت * مشخص شده اند. کدهای HTML مجاز نیست