حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قیمت چاپ و رایت دی وی دی و سی دی cd/dvd

قیمت چاپ مستقیم و رایت دی وی دی و سی دی CD/DVD:

نوع چاپ تعداد قیمت یک DVD قیمت یک CD
چاپ مستقیم زیر۱۰۰عدد ۴۲۰۰ ۳۸۰۰
چاپ مستقیم ۲۰۰ عدد ۲۸۰۰ ۲۲۰۰
چاپ مستقیم ۵۰۰عدد ۲۵۰۰ ۲۰۰۰
چاپ مستقیم ۱۰۰۰عدد ۲۳۰۰ ۱۸۰۰

 

قیمت چاپ غیر مستقیم و رایت دی وی دی و سی دی CD/DVD:

نوع چاپ تعداد قیمت یک DVD قیمت یک CD
چاپ غیر مستقیم زیر۱۰۰عدد ۲۵۰۰ ۲۴۰۰
چاپ غیر مستقیم ۲۰۰ عدد ۱۳۰۰ ۱۲۰۰
چاپ غیر مستقیم ۵۰۰عدد ۱۱۰۰ ۱۰۰۰
چاپ غیر مستقیم ۱۰۰۰عدد ۹۰۰ ۸۰۰

قیمت فقط رایت دی وی دی و سی دی CD/DVD بدون چاپ:

نوع خدمات تعداد قیمت یک DVD قیمت یک CD
رایت زیر۱۰۰عدد ۱۰۰۰ ۹۰۰
رایت ۲۰۰ عدد ۸۰۰ ۷۰۰
رایت ۵۰۰عدد ۶۰۰ ۵۰۰
رایت ۱۰۰۰عدد ۴۰۰ ۳۵۰

 

قیمت خود دی وی دی و سی دی جدا گانه محاسبه میگردد که قیمت ان به روز بوده و باید از بازار برای شما قیمت گردد.

 

از دیگر خدمات گروه تبلیغاتی استندسازان چاپ بر روی دی وی دی و سی دی  با کیفیت مطلوب و بهره گیری از دستگاه های مخصوص چاپ بر روی لیبل و یا خود سی دی به صورت مستقیم میباشد. که قیمت چاپ دی وی دی و سی دی cd/dvd در روش مستقیم به نسبت در روش لیبل بالا تر بوده چرا کا چاپ دی وی دی به صورت مستقیم بر روی دیسک انجام شده و نیاز به دی وی دی و سی دی مخصوص چاپ یا همان پرینتیبل میباشد که از این رو قیمت بسیار بالا تری به نسبت دی وی دی و سی دی معمولی دارد.

حتما بخوانید

⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

قیمت چاپ بروشور رنگی ۱ الی ۸ لتی رنگی با قیمتی مناسب 

چاپ دی وی دی و سی دی به صورت مستقیم:

در این روش از پرینتر های مخصوص چاپ بر روی دی وی دی استفاده میگردد که این نوع از چاپ گر ها قابلیت چاپ بر روی اجسام مسطح از جمله دی وی دی و سی دی را داشته و میتوانند بدون هیچ مانعی خود دی وی دی و سی دی را چاپ نمایند.

در این روش قیمت چاپ دی وی دی و سی دی cd/dvd به نسبت چاپ غیر مستقیم یا همان لیبل پشت چسبدار بالا تر بوده و علت ان استفاده از دی وی دی های پرینتیبل میباشد که به نسبت دی وی دی های معمولی از قیمت بالا تری برخوردار است.

برای اینکه ضرر و زیان ناشی از خدمات چاپ و رایت دی وی دی کاهش یابد اول دی وی دی و سی دی مورد نیاز خود را رایت نموده و سپس چاپ میکنیم که این امر از سوخته شدن دی وی دی های چاپ شده کاسته و هر دی وی دی که سوخت دیگر نیاز به چاپ شدن ندارد.

چاپ دی وی دی و سی دی به صورت غیر مستقیم(لیبل پشت چسبدار):

در این روش همان طور که از اسم آن استفاده میگردد به صورت غیر مستقیم طرح مورد نظر بر روی لیبل پشت چسبدار چاپ شده و سپس لیبل بر روی دی وی دی و سی دی چسبیده میشود که این روش روشی مقرون به صرفه به نسبت روش مستقیم بوده و از کیفیت مطلوب تری نسبت به روش مستقیم  دارد پس پیشنهاد ما به شما این روش میباشد.

تاریخچه CD یا همان دیسک فشرده:

تاریخچه CD به ۳۰ سال پیش در سال ۱۹۷۹ بر میگردد که دیسک های گرامافون از آنالوگ تبدیل به دیجیتال شد و انقلاب عظیم دیجیتال را رقم زد اولین سی دی ها ساخته شده کشور ژاپن بود که کم کم به سمت اروپا نیز انتقال پیدا کرد.

اولین دستگاه پخش سی دی قیمتی باور نکردنی داشت یه چیزی حدود ۱۰۰۰دلار که کم کم از قیمت ان کاسته شد.

اولین سازنده های سی دی شرکت فلیپس و سونی بودند که دیسک دیجیتال را به تعداد بالا ساخته وو به بازار عرضه کردند.

تاریخچه DVD :

سی دی در سال ۱۹۹۱ به سی دی مدل ه تبدیل شد که علاوه بر صووت میتوانست فیلم و نرم افزار نیز را در خود به راحتی قرار دهد و کم کم نیاز بیشتر به حجم بالای اطلاعات تولید کنندگان سی دی را به این فکر انداخت تا دست به ساخت دیسکی کنند که از حجم بالایی به نسبت سی دی داشته باشد و بتواند چند برابر سی دی در خود جای درهد از این رو DVD پا به عرصه گذاشت و به اندازه CDاما حدود ۷ برابر سی دی حجم اطلاعات را در خود جای داد و مردم را برای خرید خود ترغیب نمود.

هر چه به سمت جلو پیش میرویم به دلیل ظرفیت های بالای هارد دیسک ها و استفاده عموم از اینترنت نیاز به CD.DVD در جامعه رو به کاهش بوده و کم کم به تکنولوژ قدیمی مبدل خواهد شد همچون نوار کاست های قدیم اما این مسئله سال ها طول میکشد چرا که CDو DVD همچنان کاربردهایی داشته از جمله اینکه نرم افزار را قفل کرده و تا حدودی برای شرکت های نرم افزاری کاربرد دارد.

 

قیمت چاپ و رایت دی وی دی و سی دی cd/dvd

رایت دی وی دی و سی دی CD/DVD:

رایت دی وی دی و سی دی توسط دستگاه دابلیکیتور صورت میپذیرد بدین صورت که شما دی وی وی دی و یا سی دی مستر خود که باید از ان به تعداد مورد نیاز خود را رایت و تکثیر کنید را به ما داده و یا اگر ندارید مطالب و یا فیلم های خود را به ماد داده و ما برای شما اقدام به ساخت مستر کرده و سپس از روی مستر با دستگاه تکثیر دی وی دی و یا همان دابلیکیتور اقدام به رایت و تکثیر دی وی دی  به تعداد مورد نیاز شما میکنیم.

قوانین برای تکثیر سی دی و یا دی وی دی:

مسئولیت رایت و چاپ دی وی دی و یا سی دی به عهده خریدار بوده و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال کپی رایت بودن محصولات را بر عهده نخواهد گرفت .

همچنین مجموعه های زیر قابل چاپ و رایت در این مجموعه نمی باشد:

  • فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی بی سانسور و یا با سانسور
  • عکس های مستهجن و یا فیلم های غیر قانونی
  • فیلم و یا موضوعات سیاسی
  • رایت و چاپ دی وی دی های بدون مجوز

تخفیف ویژه برای مجموعه های فرهنگی و مذهبی که برای دین مبین اسلام و در جهت منافع جمهوری اسلامی ایران قدم بر میدارن صورت میگیرد و این مجموعه ها میتوانند از ۱۰ تا ۵۰% تخفیف از استندسازان بگیرند.

حتما بخوانید

⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

قیمت چاپ بروشور رنگی ۱ الی ۸ لتی رنگی با قیمتی مناسب 

 

 

ارتباط با ما
09127637890
standsazan@gmail.com
X