صندوق پلکسی

صندوق پلکسی چیست و چه کاربردی دارد:

از ان زمان که مدیران نیاز دیدن تا با ارباب رجوع خود به تنهایی ارتباط بر قرار کنن پای صندوق پلکسی انتقادات و پیشنهادات به اداره جات باز شد تا ارباب رجوع را به راحتی هرچه تمام به مدیر ارشد وصل نماید و تخلفات و پیشنهادات خود را به گوش مدیر اصلی برساند.

 

صندوق پلکسی

 

 

پس نیاز دیده شد تا این صندوق ها ساخته شود و در اداره و ارگان به کار برده شود.مهم ترین عامل زیبایی صندوق پلکسی است چرا که با زیبایی خود محیط اطراف خود را زیبا میسازد و کیفیت بالای اجرایی ان اداره را به همگان نمایان میکند. پس باید در ساخت این صندوق ها از بهترین متریال های موجود در بازار بهره برد.

قابلیت های کلیدی صندوق پلکسی انتقادات و پیشنهادات:

  • ساخته شده از متریال پلکسی شفاف و رنگی
  • دارای قفل داشبردی فلزی با یک کلید یدک
  • جای کاغذ A5 در سمت راست صندوق
  • جای خودکار به همراه فنر خودکار در جلوی جا کاغذی
  • دارای لولای از جنس پلکسی
  • قابلیت نصب بر دیوار به راحتی ساعت دیواری

صندوق انتقادات دیواری

 

 

متریال مورد استفاده در ساخت صندوق پلکسی:

پلکسی گلاس که یکی از بهترین متریال برای ساخت این صندوق هاست از طیف بالای رنگ و تنوع برخوردار است و میتواند نیاز شما به یک صندوق شیک و زیبا و در عین حال مستحکم را براورده سازد .

محافظت از نامه ها در صندوق پلکسی گلاس:

 

حتما بخوانید

⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

 

محافظت از اسرار اصلی این صندوق ها بر عهده قفل داشبورتی است که در ان قرار میدهیم این قفل ها دو کلید دارن تا در صورت مفقود شدن یکی از انها از دیگری برای باز کردن نامه ها استفاده گردد.

لولا های استفاده شده در ساخت صندوق پلکسی از جنس خود پلکسی بوده و با گلرو فوم به پلکسی میچسبه و محکم وصل میشه.صندوق انتقادات و پیشنهادات

جای کاغذA5:

در ساخت این صندوق ها جاییبرای نگهداری کاغذ A5 تعبیه شده تا ارباب رجوع به راحتی این کاغذ هارا برداشته و از جا خودکاری زیبا و کم جایی که در ان تابیه شده برای نوشتن نظرات خود استفاده کند.

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان