صندوق قرعه کشی

 صندوق قرعه کشی:

در هر سازمان و هر فروشگاهی  برای بالا بردن فروش خود و تبلیغات مفید و موٍر نیاز به صندوق قرعه کشی دارد بدین صورت که در این ضمینه باید طوری مشتری را متقاعد به خرید محصول و یا دریافت خدمات نماید تا بتواند سود بالا تری دریافت کند بدین صورت است که بحث در مورد قرعه کشی صورت میپذیرد و قرعه کشی در این مورد بهترین راهکار است.

صندوق آرا

تا مشتری بالاترین خرید را از ان موسسه نماید. پس در این صورت داشتن یک صندوق قرعه کشی شکیل که بتواند هم در ان ورق های قرعه کشی را انداخت و هم برای شما جزوی از تبلیغات باشد و بتوان لوگو و ارم خود را بر روی ان به صورت حکاکی و برجسته رنگی قرار دادمورد نیاز است.

صندوق نظرسنجی

صندوق قرعه کشی هم میتواند به صورت ایستاده باشد و هم به صورت دیواری و رومیزی بسته به نیاز مشتری قابل تغییر است پس باید توجه نمود که این صندوق ها میتوانند برای ما بهترین راهکار برای افزایش فروش و خدمات باشند و در این امر به ما کمک شایانی میکنند.

 

 

صندوق قرعه کشی

ابعاد صندوق قرعه کشی:

صندوق قرعه کشی داری ابعاد متنوعی است و با توجه به نیاز مشتری قابل تغیر است و هر اندازه که مورد نیازتان باشد ما ان را برایتان میسازیم از ۲۰*۲۰ الی ۴۰*۴۰ قابل تغیر بوده و بسته به اندازه کاغذی که در آن میریزد میتوان ابعاد را تغییر داد. در یک سری از هایپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای صندوق ایستاده بزرگ نیز مورد نیاز است که ابعاد گوناگونی داشته و برای جشنواره های بزرگ کاربرد فراوانی دارد.

در ذیل عکس این نمونه را مشاهده نمایید:

صندوق قرعه کشی ایستاده

 

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

استندسازان