صندوق صدقات چوبی

صندوق صدقات چوبی:

در ساخت و تولید  صندوق صدقات چوبی شرکت استندسازان از ام دی اف سه میلیمتری با رنگ روشن (برای بهتر دیده شدن حکاکی)استفاده نموده که داری ضخامتی مناسب و قدرت مطلوب در مقابل ضربه میباشد.

این نوع صندوق بیشتر بر روی میز و کتابخانه ها و همچنین میتواند به دیوار نیز وصل گردد.برای قفل کردن صندوق صدقات چوبی از بست کمر بندی استفاده شده چرا که راحت بسته و باز شده و مقرون به صرفه تر از لولا و قفل است.

صندوق صدقات چوبیابعاد صندوق صدقات چوبی:

ابعاد صندوق صدقات چوبی شامل ۱۲*۱۲ به ارتفاع ۲۰  که  این سایز قابلیت استفاده بر روی میز و بر روی دیوار را میباشند از این رو ضخامت مورد استفاده در صندوق صدقات چوبی ۳ میلیمتر بوده تا قدرت کافی را برای استحکام صندوق را دارا باشد.

رنگ بندی در صندوق صدقات چوبی:

در ساخت صندوق صدقات ام دی اف یا چوبی از طیف رنگی مختلفی میتوان استفاده نمود و بسته به نیاز مشتری ورنگ سازمانی او هر رنگی که مورد نیاز است مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این نوع صندوق به دو دسته قفل دار و بدون قفل تقسیم میشود که در مدل قفل دار لولا نیز به کار اضافه میگردد.

در ذیل نمونه ای از این صندوق قفل دار را ملاحظه کنید:

صندوق صدقات ام دی اف
همچنین به غیر از این مدل مدلی جدید طراحی شده که قابلیت گذاشتن کاتالوگ و بروشور خیریه در مورد خدمات خیریه به نیازمندان را داراست می تواند به راحتی تبلیغات خیریه را با این صندوق انجام داد و در داروخانه ها و مراکز های مختلف قابل استفاده است.

در ذیل نمونه ای از صندوق ام دی اف با جای کاتالوگ را مشاهده کنید:

صندوق صدقات رو میزی جا کاتالوگ دار

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان