صندوق صدقات پولیش دار

صندوق صدقات پولیش دار:

از محصولات و صندوق های ساخته شده توسط ما میتوان به صندوق های جدید شرکت که به صورت تعاملی بوده اشاره نمود منظور از تعاملی بودن صندوق این است که هم صندوق سود به خیّر میرساند با اعمال فرایندی همچوم پولیش زدن کفش و یا وزن کشی و هم خیّر به صندوق و خیریه کمک میکند چرا که از نظر روانی خود را بابت این فرایندی که از صندوق استفاده نموده مسئول میداند و از این بابت در صندوق پول و صدقه می اندازد.

در ذیل نمونه ای از صندوق صدقات پولیش دار را ملاحظه کنید:

صندوق صدقات پولیش دار

همان طور که در عکس ملاحظه میکنید این صندوق دارای یک پدال بوده که با فشرده شدن ان توسط خیّر پولیش یا همان فرچه تمیز کننده کفش روشن شده و به چرخش در آمده و پس از ۳۰ ثانیه متوقف خواهد شد  ۳۰ ثانیه زمان خوبی است برای تمیز کردن سطر رویی کفش در همین حین که کفش خود را واکس میزند مبلغی را به عنوان صدقه برای خیرات درون صندوق میریزد که این به خوبی نشانگر تعاملی بودن صندوق و در عین حال بازدهی بالای صندوق میباشد.

مخزن صدقات از پلکسی شفاف ساخته شده تا بتواند مبالغ داخلی درون صندوق را به نمایش گذارد و از نور زیبا در مخزن صندووق استفاده میبشود که این خود نمایی زیبا به صندوق میدهد.

کیفیت و قدرت صندوق در مقابل سرقت:

در ساخت صندوق صدقات پولیش دار از اهن با کیفیت مطلوب استفاده شده به همراه قفل بزرگ که صندوق را در مقابل سرقت ایمن میکند همچنین وزن بالای صندوق ان را در برابر سرقت و حمل ان ایمن میسازد.

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان