صندوق صدقات پلاستیکی قفل دار

صندوق صدقات پلاستیکی قفل دار :

از دیگر محصولات مقاوم و با استحکام شرکت استندسازان صندوق صدقات پلاستیکی قفل دار میباشد که علاوه بر استحکام و مقاومت با قفل و کلید فلزی بسته شده و میتواند از دزدی کردن از این صندوق جلوگیری نماید.

این صندوق با ظاهری هم چون کلبه بوده و برادر کوچک ان همچون همین صندوق بوده اما بدون قفل که با قفل گذاری این صندوق کمک شایانی به مقاومت صندوق در موارد دزدی از صندوق بوده است.

در ذیل نمونه ای از این صندوق را ملاحظه نمایید:

صندوق صدقات پلاستیکی قفل دار

از قابلیت های صندوق صدقات پلاستیکی قفل دار این بوده که علاوه بر روی میز بودن این صندوق صندوق فوق الذکر قابلیت نصب بر روی دیوار را نیز دارد و میتواند برای مصرف کننده نهایی که میز ویا سکویی برای نگهداشت صندوق ندارد صندوق را به دیوار متصل نماید.

مساجد حسینیه ها هیت ها مدارس سوپرمارکت ها ساندویجی غذاخوری ها و خانه های شخصی مکانهاییست که میتوان از این صندوق استفاده نمود .

متریال به کار رفته در این صندوق پلاستیک بوده که در قالب تزریق شده و پس از تزریق و خنک شدن به صندوق فوق در میاید درب پشت صندوق به راحتی کامل از صندوق جدا میشود تا به راحتی مسولان یه صندوق صندوق ها را تخلیه کرده و سپس صندوق دوباره قفل میگردد.

صندوق به همه نقاط کشور و حتی کشور هایی نظیر عراق و سوریه  به راحتی ارسال میگردد برای ایران با اتوبوس و برای کشور های همسایه با هواپیما ارسال میگردد.

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان