صندوق صدقات فلزی

صندوق صدقات فلزی

از محصولات شرکت استندسازان صندوق صدقات فلزی است که علاوه بر زیبایی و رنگ بندی خوب از استحکام کافی برخوردار بوده و در مقابل آب هوا های مختلف به دلیل استفاده از رنگ کوره ای و متریال گالوانیزه مقاوم میباشد.

صندوق صدقات اهنی

مقاومت و قیمت مناسب محصول به دلیل پایین بودن قیمت متریال گالوانیزه باعث شده تا همه موسسات خیریه و انجمن های ان جی او یا مردم نهاد روو به این صندوق اورده و به راحتی این محصول را سفارش دهند.

در ذیل نمونه ای از این صندوق که طرح کلبه میباشد را مشاهده کنید:

صندوق صدقات فلزی

این صندوق در سه سایز بزرگ و متوسط و کوچیک میباشد که با ظاهر زیبایی که دارد قابل استفاده در همه مکان ها و مغاذه ها و سالن ها میباشد از دیگر قابلیت صندوق صدقات فلزی این است که علاوه بر اینکه قابلیت روومیزی دارد این صندوق نیز میتواند بر روی دیوار نیز نصب گردد.

قفل صندوق از جلو باز میشود که دیگر نیازی نیست که صندوق از دیوار جدا شود و به راحتی درب باز شده و عمل تخلیه پول صورت میپذیرد.

رنگ بندی در ساخت صندوق صدقات فلزی:

در ساخت صندوق صدقات فلزی از طیف وسیع و مختلفی از رنگ که به صورت معمولی و کوره ایست استفاده شده تا برای هر مرکز و یا سازمان با ارم و لوگوی ان سازمان همخوانی داشته باشد.

مدلی دیگر از این صندوق که طرح هلال نام دارد را در ذیل مشاهده کنید:

صندوق صدقات فلزی هلال

در این مدل درب از زیر باز شده و صندوق به صورت هلال بوده و قابلیت هم رو میزی و هم دیواری را دارست با قفل و لولای فلزی.

 

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان