صندوق صدقات طرح کلبه

صندوق صدقات طرح کلبه:

از محصولات جدید شرکت صندوق صدقات طرح کلبه است که با طرح زیبایی که دارد میتواند افراد را به خود جذب کرده و بیشتر مورد توجه قرار گیرد .

از قابلیت های صندوق صدقات طرح کلبه میتوان گفت که هم به صورت رومیزی بوده و هم به صورت دیواری میتوان از ان استفاده نمود.

صندوق صدقات طرح کلبهرنگبندی در صندوق صدقات طرح کلبه:

در ساخت صندوق صدقات طرح کلبه به نحوی عمل شده که باید از رنگ هایی استفاده نمود تا تواناییه جذب همه را در هر سنین را دارا باشد و بتواند روخی از خود به نمایش گذاشته تا فرد مورد نظر ترغیب به انداختن پول به داخل این نوع صندوق داشته باشد از این رو بهتر است از رنگ های جیغ از جمله قرمز زرد و…استفاده کردو از روانشناسی رنگها در ساخت صندوق بهره برد.

استحکام در صندوق صدقات طرح کلبه:

استحکام یکی از نیازهای بلقوه هر صندوقیست تا از کیان داخلی صندوق که همان پول درون ان است مراقبت سازد از این رو شرکت استندسازان در ساخت صندوق صدقات طرح کلبه از قفل داشبردی برای قفل کردن ان استفاده کرده تا به راحتی نشود صندوق را باز کرد.

 کاربرد صندوق صدقات طرح کلبه:

این نوع از صندوق در همه سازمان ها و یا ارگان های خیریه و سازمان های ان جی او که نیاز به تولید صندوق صدقات جهت نیاز نیازمندان است مورد استفاده قرار خاهد گرفت و میتواند علاوه بر اینکه رومیزی باشد بر روی دیوار نیز نصب شود.

از دیگر استفاده های صندوق صدقات طرح کلبه میتوان به استفاده ان در منازل نیز اشاره نمود.

ابعاد در صندوق صدقات طرح کلبه:

صندق صدقات طرح کلبه

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان