صندوق صدقات ترازو دار

صندوق صدقات ترازو دار

از دیگر صندوق های تعاملی شرکت استند سازان میتوان به  صندوق صدقات ترازو دار اشاره نمود که به صورت برقی و هم شارژی بوده و میتواند حمل و نقل شده ودر مجموعه های مختلف از جمله بیمارستان ها مطب ها باشگاه های ورزشی بدنسازی و داروخانه ها قابل استفاده باشد.

در ذیل نمونه ای ازن صندوق تعاملی وزنه کش را ملاحظه فرمایید:

صندوق صدقات ترازو دار

به علت تعاملی بودن این صندوق با خیّر میتواند سود و منفعت زیادی را برای موسسات خیریه و انجمن های ان جی او داشته باشد. بدین صورت وقتی که یک ورزشکار که در باشگاه از این صندوق استفاده میکند در اتمام ورزش خود را عهده دار مسئول نسبت به خدماتی که از صندوق تعاملی وزنه کش میداند و مبلغی را به عنوان کمک به خیریه و صدقه داخل صندوق می اندازد که برای موسسات خیریه تفاوت خیلی بالایی نسبت به صندوق های معمولی از نظر سود دهی داراست.

در جلوی این صندوق مخزن شفاف از نوع پلکسی  گلاس استفاده شده که به راحتی مبالغ جمع شده را برای شما نشان میدهد و در زیر باسکول وزن کشی که دقیق بوده و میزان دقیق وزن را با اعشار در صفحه شمارشگر روبه رو به شما نشان میدهد.

صندوق صدقات ترازو دار و وزنه کش به علت وزن سنگین و قفل بسیار مقاوم و بدنه فلزی در مقابل سرقت استحکام خوبی را در مقابل محصولات مشابه دارد و میتواند سرقت را به حداقل براساند از این رو بیشتر استفاده این صندوق ها در مراکز عمومی بزرگ با نگهبان بوده  بدین صورت کمتر از دیگر صندوق ها مورد سرقت قرار میگیرد.

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان