صندوق صدقات ارزان پلاستیکی

صندوق صدقات ارزان پلاستیکی

همان گونه که از نام این صندوق مشخص است صندوق صدقات ارزان پلاستیکی یکی از مناسب ترین صندوق های ساخته شده توسط شرکت استندسازان از متریال پلاستیک است که علاوه بر قیمت مقرون به صرفه و مناسب از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار بوده تا بتواند در شرایط اب و هوایی مختلف از این صندوق به عنوان صندوقی کاربردی استفاده نمود.

صندوق صدقات ارزان پلاستیکی

طریقه قفل کردن صندوق:

برای قفل کردن صندوق صدقات ارزان پلاستیکی از بست کمر بندی استفاده میشود به طوری که در پشت این صندوق سوراخی جهت رد کردن بست تعبیه شده که به راحتی صندوق را میبندد و برای تخلیه صندوق با سیم چین بست بریده شده و درب صندوق باز شده و صندوق تخلیه میگردد از این رو قیمت ناچیز بست کمربندی که یک بسته ۱۰۰ تایی ان حدود ۱۵۰۰ تومان بیشتر قیمت ندارد باعث شده تا این صندوق یکی از صندوق های کاربردی بسیار ارزان و مقاوم گردد.

رنگ بندی در صندوق صدقات ارزان پلاستیکی:

در ساخت این صندوق صدقات ارزان قیمت از رنگ سبز که در عکس مشاهده میکنید استفاده شده است چرا که اکثر خیریه ها و مساجد ها و مراکزی که به صندوق صدقات احتیاج دارند این رنگ برای دریافت وجه رنگی خوب به شمار امده و میتواند برای خیریه درامد خوبی را به ارمغان آورد.

تعداد سفارش این صندوق:

برای سفارش این صندوق حداقل باید تعداد ۲۰۰ عدد به بالا سفارش داد چرا که سود این صندووق در تیراژ بالا این صندوق بوده وو از تعدادی کمتر از ۲۰۰ عدد برای شرکت سود دهی خوبی نداشته در تیراژ ۱۰۰۰ عدد به بالا قیمت صندوق بسیار مناسب تر از سفارش ۲۰۰ عدد میگردد.

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان