صندوق دریافت کفاره و فطریه

صندوق دریافت کفاره و فطریه

چرا صندوق دریافت کفاره و فطریه؟؟هر ساله جهت دریافت فطریه علم و خاص و کفاره جعبه هایی از جنس مقوا را کادو پیچ کرده و بر روی میز گذاشته و بعد از نماز عید سعید فطر از مردم فطریه عام و خاص و کفاره را دریافت مینماییند اما یه مسئله در اینجا مطرح بوده و ان این است که هر کدام از مبالغ فوق باید در جایگاه خود خرج گردد و نباید که مبلغ کفاره با مبلغ فطریه علم و خاص و بلعکس مخلوط گردد. از این رو شرکت استندسازان برای راحتی هر چه تمام تر دریافت این مبالغ دست به ساخت و تولید صندوق دریافت کفاره و فطریه سه قلو (فطریه عام /فطریه خاص/کفاره) زده و از متریال پلکسی گلاس شفاف با زخامت ۲٫۵ میلیمتر استفاده نموده.

صندوق دریافت کفاره و فطریههر بخش از این صندوق دریافت کفاره و فطریه دارای قفل و لولای مجزا و جداگانه ای بوده تا همه ی بخش های ان از دیگری جدا گردد.

در جلوی صندوق دریافت کفاره و فطریه ارم و لوگو سازمان و موسسه خیریه و هر نهاد مردمی نیکوکار حکاکی شده و به تفکیک نوشته های فطریه عام و خاص و کفاره نوشته شده تا مردم هر چه راحت تر مبالغ خود را درون صندوق مورد نظرشان انتقال دهند.

صندوق دریافت کفاره و فطریه رو میزی بوده و میتواند علاوه بر رومیزی بودن بر روی دیوار نیز به راحتی یک ساعت دیواری نصب گردد.از این رو میتوان در مکانهایی همچون مساجد که فضای کمتری نسبت به دیگر جایگاه های نماز عید فطر است بر روی دیوار نصب گردد.

قیمت این محصول:

 

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان