صندوق جواب دهی آزمایش

صندوق جواب دهی آزمایش

از دیگر محصولات ساخته شده و تولید شده شرکت استندسازان صندوق جواب دهی آزمایش میباشد که کاربرد های فراوانی در آزمایشگاه ها و مراکز سی تی اسکن ها و رادیولوژی ها و ام ار ای دارد به طوری که از این صندوق برای ارسال جواب ازمایش از طریق پیک به بیمار استفاده میگردد.

از این رو بیمار ادرس خود را به مرکز پاسخ به ازمایش داده و زمانی که جواب ازمایش تکمیل شد مرکز پاسخگویی جواب ازمایش را داخل صندوق انداخته و روزانه شرکت های حمل نقل پیک به ازمایشگاه مراجعه نموده و جواب ازمایش را به بیمار میرسانند.

این ایده و کارافرینی  خیلی خوب و سیستم بازاریابی جدید برای پیک موتوری هاست از این رو پیک موتوری ها در این ضمینه میتوانند سود قابل توجهی بدست آورند.

در ذیل نمونه ای از صندوق جواب دهی آزمایش را مشاهده کنید این صندوق دارای دو جای کاتالوگ میباشد.

صندوق جواب دهی آزمایش

صندوق جواب دهی آزمایش ساخته شده از متریال پلکسی گلاس به ضخامت ۲٫۵ میلیمتر به رنگ شفاف بوده که به راحتی تعداد جواب هایی که درون خود دارد را به همه نشان داده و  از قفل و لولا برای تخلیه صندوق استفاده میگردد.

این نوع صندوق در ابعاد های مکعب مربع ساخته شده علاوه بر اینکه رومیزی است قابلیت نصب بر روی دیووار را دارد و در جای کاتالوگ ها خود میتوان تبلیغ پیک موتوری راکرد در جلوی صندوق ارم و لوگو پیک موتوری به همراه ادرس و شماره تلفن در میگردد.

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان