صندوق ایستاده

صندوق ایستاده:

در هر سازمان و اورگان جهت ارتباط مستقیم ارباب رجوع و پرسنل با مدیریت و یا نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات نیاز به صندوقیست که علاوه بر اینکه ظاهری زیبا دارد از نوشته هایی که به مدیریت ارسال میشود مراقبت کرده و به راحتی بتوان به وسیله صندوق ایستاده روی شیب ان شروع به نوشتن نامه نمود و سپس ان رو در صندوق انداخت.

صندوق ایستادهمتریال به کار رفته در این محصول:

در ساخت این محصول از متریال پلکسی گلاس با طیف رنگی فراوان استفاده شده که کیفیت مطلوب و مناسبی را در شرایط هوایی مختلف داراست.

کاربرد صندوق ایستاده:

کاربرد های فراوانی در هر سازامان و اورگان دارد در ادارت میتوان از ان برای انتقادات و پیشنهادات و ارتباط با مدیریت و رای گیری و یا نظر سنجی کیفیت ارتباط با ارباب رجوع استفاده کرد.

همچنین در موسسات خیریه و انجمن های ان جی او نیز میتوان از این  صندوق  به عنوان صندوق صدقات و خیرات و کمک به مستمندان بهره گرفت و در همه جا اعم از ایستگاه مترو و هایپر مارکت ها و رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ای از این صندوق برای قرعه کشی فروش بهتر کالا استفاده کرد تا فروش را در ایام جشنواره بالا ببرد.

 

 

 

صندوق ایستاده پلکسی

ابعاد این محصول:

ارتفاع این صندوق ۱۰۰ سانت / مربع بالا و پایین ۳۵/زیر مربع۲۲در قوس وسط ۱۵/زخامت پلکسی مربع ها۵میل زخامت سایر پلکسی ها۲،۸میل /با حکاکی ارم و لوگو/با قفل داشبوردی و لولا پلکسی گلاس /با جای کاتالوگ و خودکار جهت انتقادات و پیشنهادات در صدقات این موارد موجود نیست.

صندوق ایستاده انتقادات

 

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان