صندوق ایستاده:

در هر سازمان و اورگان جهت ارتباط مستقیم ارباب رجوع و پرسنل با مدیریت و یا نظر سنجی و انتقادات و پیشنهادات نیاز به صندوقیست که علاوه بر اینکه ظاهری زیبا دارد از نوشته هایی که به مدیریت ارسال میشود مراقبت کرده و به راحتی بتوان به وسیله صندوق ایستاده روی شیب ان شروع به نوشتن نامه نمود و سپس ان رو در صندوق انداخت.

صندوق ایستادهمتریال به کار رفته در این محصول:

در ساخت این محصول از متریال پلکسی گلاس با طیف رنگی فراوان استفاده شده که کیفیت مطلوب و مناسبی را در شرایط هوایی مختلف داراست.

کاربرد صندوق ایستاده:

کاربرد های فراوانی در هر سازامان و اورگان دارد در ادارت میتوان از ان برای انتقادات و پیشنهادات و ارتباط با مدیریت و رای گیری و یا نظر سنجی کیفیت ارتباط با ارباب رجوع استفاده کرد.

همچنین در موسسات خیریه و انجمن های ان جی او نیز میتوان از این  صندوق  به عنوان صندوق صدقات و خیرات و کمک به مستمندان بهره گرفت و در همه جا اعم از ایستگاه مترو و هایپر مارکت ها و رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ای از این صندوق برای قرعه کشی فروش بهتر کالا استفاده کرد تا فروش را در ایام جشنواره بالا ببرد.

مشخصات و ابعاد این صندوق :

  • ارتفاع 100 سانتیمتر
  • مربع بالا و پایین:35*35
  • زیر مربع 22 سانتیمتر
  • در وسط صندوق که انحناست 15سانتیمتر
  • با حکاکی ارم و لوگو و قفل و لولا
  • در مواردی با جای کاتالوگ و بروشور

 

فروش صندوق صدقات ایستاده طرح تریبون پلکسی گلاس
صندوق صدقات ایستاده طرح تریبون پلکسی گلاس

 

ابعاد این محصول:

ارتفاع این صندوق 100 سانت / مربع بالا و پایین 35/زیر مربع22در قوس وسط 15/زخامت پلکسی مربع ها5میل زخامت سایر پلکسی ها2،8میل /با حکاکی ارم و لوگو/با قفل داشبوردی و لولا پلکسی گلاس /با جای کاتالوگ و خودکار جهت انتقادات و پیشنهادات در صدقات این موارد موجود نیست.

صندوق ایستاده انتقادات

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

یک دیدگاه بگذارید

موارد ضروری با علامت * مشخص شده اند. کدهای HTML مجاز نیست