ساخت صندوق صدقات

ساخت صندوق صدقات :

در ساخت صندوق صدقات باید به مواردی از جمله کیفیت مطلوب متریال قیمت مناسب برای مصرف کننده زیبایی و دوام بالای ان توجه کرد تا در اب و هوا های گوناگون به سرعت از بین نرود .

ساخت صندوق صدقات

همان طور که از اسم این صندوق صدقات معلوم است کاربرد این صندوق های مذکور بیشتر روی میز و کتابخوانه ها برای ارگان های خیریه ای و سازمان های اوقاف به منظور جمع اوری نذورات و صدقات و خیرات برای مستمندان است.صندوق صدقات رومیزی میتوانند در همه جا از جمله مغاذه ها و روی دخل هر مغاذه در مدرسه ها به طور عام استفاده گردد.

ساخت صندوق صدقات

نوع مواد ساخته شده در ساخت صندوق صدقات :

استند سازان در ساخت این نوع محصول خود از متریال پلکسی گلس استفاده کرده به منظور هم زیبایی و هم مستحکم بودن ان به طوری که زیبایی ان باعث شود که هر مغاذه دار ترجیح دهد صندوق صدقات خیریه ی شما را روی میز و دخل خود قرار دهد.

تولید صندوق صدقات

رنگبندی در ساخت صندوق صدقات :

استند سازان برای انتخاب رنگ صندوق صدقات و خیرات از طیف رنگی وسیعی استفاده میکند زیرا متریال پلکسی گلاس دارای طیف رنگی بالایی نسبت به محصولات مشابه تولیدی پلاستیکیست.

ساخت صندوق صدقات پلکسی

استحکام در ساخت صندوق صدقات :

همان گونه که در مطالب بالا خوانده شد استند سازن علاوه بر اینکه از متریال پلکسی گلاس برای ساخت این محصول استفاده کرده است از قفل داشبردی برای قفل کردن درب صندوق صدقات  استفاده کرده تا از نذورات و صدقات و خیرات مردم عزیز در مقابل سرقت جلوگیری نماید.

قیمت این محصول:

 

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان