ساخت استند:

استند یک ویترین کوچکی از محصولات شماست که وضیفه نمایش برند شما به همگان را دارست و بدین منظور باید در ساخت استند هرچه میتوان به زیبایی ان افزود تا مشتری را جذب خود نماید و کاربرد فراوانی برای ان ایجاد کند.

 

رنگبندی در استند:

همانطور که روانشناسی رنگ داریم و هر رنگ قدرت انرژی را از خود ساطع میکند در ساخت استند نیز میبایست رنگ ها طوری انتخاب گردد تا مشتری را به سمت خود بکشد و زیبایی محصول را به همه نمایان سازد از این جهت باید برای ساخت استند از رنگ های متنوعی استفاده نمود .استند سازان نیز برای ساخت استند نیز از این قانون پیروی کرده و با توجه به خواسته مشتریان عزیز رنگ های متنوع وزیبایی را در ساخت استند های این شرکت استفاده میکند.  و در پایان این بحث اگر نیازمند دیده شدن بهتر برند و محصول خود هستید باید دست به ساخت استند بزنید تا قدرتش را در فروش بهتر خود ملاحظه کنید:

نور در ساخت استند های ارایشی:

همانگونه که رنگ در روانشناسی باعث جذب مشتری میشود نور نیز به همان شکل بلکه بهتر از رنگ میتواند مشتری را به خود جذب کند در ساخت استند باید توجه کرد که نوردهی درونی استند های ارایشی به چه گونه بوده تا بتوان بهترین نما از محصول را به مشتری خود نشان داد مشتری با دیدن باک نورانی به سمت ان جذب شده و محصول با نوری که به ان خورده بهتر نمایان میگردد.

محصولات مورد نیاز استند:

تمام محصولاتی که نیاز به رشد و دیده شدن دارند اعم از بهداشتی ارایشی داروخانه ای و محصولات انواع اصناف نیاز دارند که برای هر یک تک تک استند ساخت و با زیبایی تمام محصول خود را به مشتری نشان داد.

خدمات شرکت استند سازان :

استند سازان باهدفا ارائه راهکار های نوین و به کار گیری فن اوری روز دنیاازجمله فن اوری لیزر و نیرو مجرب به ان شده تا با نو اوری و ابتکار و تجربه درساخت انواع استند و کیفیت مناسب و مطولب در امر تبلیغات و فروش حصولتان همراهتان باشید. گروه تولیدی استند سازان طراح و تولیدکننده انواع استندهاینمایشگاهی،تبلیغاتی،ارایشی وبهداشتی در انواع MDF  و پلکسی گلس میباشد.استند ها در طرح ها و رنگ های متنوع بر اساس محصول مورد نظر با توجه به بودجه شما باکیفیت مطلوب طراحی وتولید می شود. استند سازان اماده ساخت استند شماست پس درامد خود را بیشتر نمایید.

برای سفارش محصول خود به قسمت ثبت سفارش در بالای سایت مراجعه نمایید

و یا برای ارتباط با ما با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید.

ما از خدمات به شما خرسندیم.