استند سازان مفتخراست تا با بهترین و مجرب ترین پرسنل در ساخت و نصب درب استیل شما به شما عزیزان خدمات ارائه نماید.

استند سازان امادگی دارد به عنوان یک مشاور در کنار شما برای ساخت بهترین محصول استیل به شما عزیزان مشاوره نماید.

در ساخت این نوع درب اثری از جوش و خال جوش دیده نمیشود چرا که تمام جوش ها سنگ و پرداخت میگردد و در جای ان ها با پولیش صاف و سیقل داده شده و نمد و گیلاس زده میشد.

درب استیل به چند مدل ساخته نصب میشود:

1-درب حفاظ معمولی:

که با قوطی40*40 وداخل ان لوله 25 به فاصله اکس به اکس ان 15 ساخته میشود و طبق سفارش مشتری قابل تغییر در نوع قوطی و لوله است و در داخل ان میلگرد برای برش نخوردن و امنیت بالا در حفاظت از منزل و محیط کار شما استفاده میگردد.

2-درب شیشه خور:

در ساخت ان به جای لوله از زوار و دماغه استفاده میشود و داخل ان شیشه سکوریت 10 میل یا 20 میل با توجه به سفارش مشتری استفاده میگردد که بستگی به نوع زخامت و متراژ کار متفاوت میباشد. در درب شیشه خور از انواع قفل های مغذی استفاده میشود که قابل تابیه در قبل از نصب میباشد.

3-درب MDF خور:

در ساخت این نوع درب استیل به جای متریال شیشه از متریال MDF و چوب با زخامت 20 و 10 میل استفاده میشود.

لوله ساخت برای این محصول استیل 304 و 201 نگیر میباشد تا زیبایی بالایی را برای شما به ارمغان اورد.

برای ساخت و سفارش محصول کادر فنی ما از جمله پرسنل مجرب نصب در محیط حاظر شده و کار شما را براورد کرده و بتا شما قرار داد کتبی امضا مینماید تا بهترین و زیبا ترین و مستحکم ترین محصول را به شما ارائه نماید.
 

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره 09129497449 تماس حاصل فرمایید همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان

 

یک دیدگاه بگذارید

موارد ضروری با علامت * مشخص شده اند. کدهای HTML مجاز نیست