جا دستمال کاغذی

نوع متریال در ساخت جا دستمال کاغذی»

در ساخت جعبه دستمال کاغذی از متریال  چوب MDF 3MM بهره برده ایم با طیف بالایی از رنگ های زیبای چوبی به منظور داشتن بهترین محصول برای روی میز مدیران و کارمندان و همچنین یک هدیه زیبا و ارزشمند برای همه دوستان که دوسشان داریم.

تبلیغات بر روی جا دستمال کاغذی:

بری روی جا دستمال کاغذی میتوانید با توجه به سفارش خود ارم ولوگویتان را بر روی ان حکاکی نمایید تا ارم و لوگیتان به دید ان کس که هدیه میدهد باشد و همچنین در رستوران ها نیز از این محصول زیبا برای زیبایی هر چه تمام در محیط رستوران و زیبایی میز همراه با لوگو صورت میپذیرد.

در ذیل نمونه هایی از جا دستمال کاغذی را ملاحظه نمایید:

این محصول میتواند به صورت اداری نیز مورد استفاده قرا گیرد چرا که در ساخت این محصول از رنگهای میز های مدیران نیز میتوان استفاده کرد.

نوعی از این محصول که عکسش را در بالا ملاحظه کردید طوری ساخته شده تا بتوان در رستوران هایی که از جمعیت تردد بالایی برخوردار هستند استفاده کرده بدین صورت که  این محصول طوری ساخته شده تا در صورت ضربه خوردن و یا افتادن بر روی زمین نشکند و درب ان شک نشود و دستمال ها بر روی زمین نریزد چرا که درب جایی که دستمال وارد ان میشود به صورت کشویی بوده و در مقابل ریختن به بیرون دستمال جلوگیری به عمل می اورد.

 

 

برای سفارش محصول خود به قسمت ثبت سفارش در بالای سایت مراجعه نمایید

و یا برای ارتباط با ما با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید.

ما از خدمات به شما خرسندیم.