استند کاتالوگ

استند کاتالوگ چیست:

همان طور که از اسمش پیداست استند کاتالوگ نگه دارنده بروشور ها و کاتالوگ ها درون خود است و میتواند نمای زیبایی به ان دهد تا مشتری را به خود جذب نماید.

موارد استفاده:

از استند کاتالوگ میتوان در همه جا و همه مکان ها استفاده نمود از جمله دارو خانه ها و رستوران ها آژانس های هواپیمایی و هر جایی که نیاز باشد کاتالوگ و بروشوری کوچک را زیبا سازی کرد به طوری که مشتری را به خود جذب نماید استقاده کرد.

استند کاتالوگ

تبلیغات بر روی خود استند کاتالوگ:

استند های کاتالوگ شرکت استند سازان همراه با ارم و لوگو شما قابل اجراست و علاوه بر تبلیغ بر روی بروشور بر روی استند ان نیز تبلیغ انجام میشود.

نوع متریال مصرفی برای ساخت استند کاتالوگ:

برای ساخت کاتالوگ هم از چوب استفاده میشود و هم از پلکسی با توجه به نیاز مشتری و قدرت خرید او استند سازان دست به ساخت زده تا بهترین محصول و خدمات را با مناسب ترین قیمت به شما عرضه نماید.

جاکاتالوگی

رنگ بندی در استند کاتالوگ:

رنگ میتواند تاثیر بالایی بر مشتری گذارد بدین منظور ما با توجه به رنگ کاتالوگ شما رنگ استند را انتخاب مینماییم تا زیبا ترین جلوه و نما را به کاتالوگ و بروشور شما دهد.

استند کاتالوگ

قیمت گذاری :

ساخت استند یک کار سفارشیست و با توجه به سفارش شما و میزان کاری که نیاز دارد که هر استند ساخته شود قیمت گذاری انجام میگردد.

جا بروشوری

 نمونه سازی استند کاتالوگ:

برای دید بهتر مشتری برای خرید بهتر از شرکت ما ما به شما خدمات نمونه سازی نیز میدهیم بدین منظور که اول نمونه ای از محصول ساخته شده و پس از تایید از طرف شما محصول فوق به صورت تعدادی که مورد نیازتان است ساخته و تقدیم میشود.

 

قیمت این محصول:

به دلیل بالا و پایین شدن قیمت متریال قیمت ها به روز میباشد و جهت قیمت دهی لطفا با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید.
همچنین شما عزیزان میتوانید برای ارتباط با ما و یا هر گونه سوال درباره این محصول با همین شماره تماس حاصل فرمایید.
ما از خدمات به شما خرسندیم.

با تشکر شرکت استندسازان