استند مداد

در برهه ای که ما زندگی میکنیم و تولید فراوان محصول و نبودن مشتری برای این محصولات و با رقابتی که در تولیدات به وجود امده از این رو فروش بهتر محصولات حائز اهمیت است و اینجاست که تبلیغات فروش کالا پا در میدان میگذارد تا بیشترین محصول را در بازه زمانی معین به مشتریان بفروشد.

یکی از این تبلیغات قوی که از نوع همراه با کالاست استند است.

استند میتواند محصولات ما را در بین محصولات هم شکل و هم ظاهر خود برتری بخشد و فروش ما را در این ضمینه بالا ببرد .از این رو ساخت استند برای ما هر روز که میگذرد پر اهمیت تر میشود و در امر تبلیغات پر رنگ تر .

استند سازان مفتخر است تا در این زمینه به شما عزیزان یاری کند تا محصولات خود را در کمترین زمان به بهترین قیمت بفروشید.

در لوازم ارایشی نیز استند نقشه به سزایی ایفا میکند و محصولات زیبایی را با استند به بهترین نحو ممکن میفروشند استند مداد نیز از این امر مستثنا نیست چرا که در کالا هایی همچون مداد ارایشی که قیمت تمام شده ی ناچیزی دارد فروش زیاد ان باعث سود بهتر میشود پس در این ضمینه نیاز فراوانی به استند مداد احساس میشود.

استند مداد باید طوری باشد که در عین حال که استند است یک تستر خوب باشد به طوری که در صورت برداشتن مکرر مداد ها مشکلی در امر فروش ایجاد نشود پس استند مداد باید هم محکم باشد و هم جا دار که در هر تکه ای از ان ۱۲ یا ۲۴  رنگ قرار گیرد تا در عین زیبایی تعداد محصول بالایی را در خود جا دهد .

استند مداد هم به صورت چوبی ساخته میشود و هم به صورت پلکسی که با توجه به نیاز مشتری ها و قیمت مداد قابل تبدیل به یکدیگرند.

برای سفارش محصول خود به قسمت ثبت سفارش در بالای سایت مراجعه نمایید

و یا برای ارتباط با ما با شماره ۰۹۱۲۹۴۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمایید.

ما از خدمات به شما خرسندیم.